بسته
(0) کالا
هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
دسته بندی های محصولات
  فیلترها
  تنظیمات
  جستجو

  طریقه شستشوی کفش کوهنوردی + ویدیو

  طریقه شستشوی کفش کوهنوردی + ویدیو

  طریقه شستشوی کفش کوهنوردی:

  چه کفش پیاده روی که از مواد کمتر متراکم شده ای ساخته شده چه کفش کوهنوردی سنگین که مواد آن متراکم تر است؛ هردو نیاز به تکنیک های شستشو مشابه دارند.

  برای شستشوی کفش ها به برخی وسایل نیاز پیدا میکنید مثل :

  اول یک کاسه (پر) آب- یک ماده شستشو- دو نوع مختلف بُرس (نرم و سخت) و در آخر یک دستمال (حوله) مخصوص تمیز کردن

  دو نوع مختلف از بُرس یکی برای سطوح سخت تر کفش که همون تخت کفش هست و یکی که نرم تر هست برای قسمت های بالایی کفش؛ چون قسمتی که از مواد متراکم ساخته شده حساس تر هست و باید بیشتر مراقب باشید.

  کاری که انجام میدهید اساساً این هست که با بُرس سخت تر شروع میکنید برای تخت کفش؛ کمی بُرس را توی کاسه آب خیس میکنید- مقداری مایع شستشو روی آن میریزید و بعد شروع به برس زدن در دو جهت میکنید. کار با تخت کفش که تمام شد بُرس نرم تر را برمیدارید و به همان ترتیب قسمت نرم تر(بالایی) کفش را تمیز میکنید. در هنگام تمیز کردن توجه کنید که مقدار کافی مایع شستشو روی قسمت بالایی بُرس وجود دارد تا خوب کف کند. وقتی برس زدن تمام شد حوله (دستمال) را برمیدارید و روی قسمت هایی که از قبل کثیف بود و حالا کفی شده میکشید تا کاملاً پاک شود و سپس بگذارید تا کفش کامل خشک شود.

  برای کفش کوهنوردی هم اساساً همین فرایند را به همان صورت انجام میدهید.

  اسپری دفع کننده(ضد) آب:

  قسمت پارچه فشرده شده که در کفشها استفاده می شود کاملاً ضد آب هستند ولی در هر صورت بعد از اینکه مراحل تمیز کردن کفش را انجام دادید ما توصیه میکنیم که یک اسپری ضد آب استفاده کنید تا مواد بالایی و نرم تر کفش دوباره به خوبی در مقابل آب و کثیفی مقاوم شود.

  اسپری را برمیدارید و روی تمام کفش میزنید سپس به مدت 24 ساعت میگذارید تا کفش خشک شود. اکنون کفش شما مثل روز اول قابل استفاده است.

  نظر خود را وارد نمایید.
  آرشیو وبلاگ

  سوالی دارید؟

  ● در تلگرام، پاسخگوی شما :)