بسته
(0) کالا
هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
دسته بندی های محصولات
  فیلترها
  تنظیمات
  جستجو

  معرفی نوع جدیدی از پارچه گورتکس GORE TEX ACTIVE

  معرفی نوع جدیدی از پارچه گورتکس GORE TEX ACTIVE

  GORE TEX ACTIVE

  لباسهایی که با پارچه های مجهز به فناوری GORE TEX ACTIVE ساخته شده اند، دائما ضد آب، ضد باد و بسیار تنفس پذیر هستند (تنفس پذیرترین پارچه در خانواده GORE TEX )
  در مواجهه با نیازهای شدید هوازی ورزشکار در ارتفاع، این پارچه ها راه حلی ایده آل برای بیشترین فعالیت هوازی انجام شده طی یک روز میباشند، حتی در شرایط آب و هوایی بد.
  لباسهایی که با پارچه GORE TEX ACTIVE ساخته شده اند سبک و نرم هستند و با تشکر از تنظیم رطوبت قابل اطمینان آنها، در کنار پوست دارای راحتی عالی هستند.
  ساختار پارچه بدن شما را بوسیله کاهش تجمع عرق خشک نگه میدارد، بنابراین شما در هنگام فعالیت خنک میمانید و در هنگام سرد کردن گرم میمانید.

  با پارچه GORE TEX ACTIVE شما میتوانید لباس را بپوشید، و با خیال راحت بجای فکر کردن به نوع پوشش، روی سفر و تجربه تان تمرکز کنید.
  ورقه های GORE TEX ACTIVE یک غشا GORE TEX سبک تر و باریک تر را با پارچه های لطیف و نازک ترکیب میکند تا راه حل نهایی سه لایه ای را به مصرف کننده فعال تحویل دهد. در سمت آستر این پارچه یک تکنولوژی لایه ای اختصاصی بکار رفته است که بافت پشت پارچه را به صورت مستقیم به لایه گرتکس متصل میکند که باعث ایجاد تهویه و قابلیت تنفس بسیار عالی و راحتی بی نظیر پوست میشود.

  نظر خود را وارد نمایید.