بسته
(0) کالا
هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
دسته بندی های محصولات
  فیلترها
  تنظیمات
  جستجو

  مقایسه ابزار گری گری با ریورسو

  مقایسه ابزار گری گری با ریورسو

  به منظور مقایسه دو ابزار حمایتی GRIGRI 2 و REVERSO 4  ، سقوط های مشابهی در حال انجام حمایت بر روی این دو ابزار انجام شد تا نتایج بدست آمده را در شرایط مساوی بررسی کنیم. ساختار آزمایش تغییری نکرده و تنها تفاوت نوع دستگاه مورد استفاده است.  

  نتایج ابتدا بوسیله حرکت طناب در دستگاه حمایت و سپس بوسیله نیروی گرفتن طناب (چنگ) بعد از سقوط توسط حمایتچی تحت تاثیر قرار میگیرد. 

  نتایج بدین ترتیب بدست آمد : این نتایج قابل تعمیم به همه موقعیت ها نیست و فقط به ما اجازه میدهد در یک مفهوم کلی (وسیع) تاثیر نوع دستگاه حمایت را درک (اندازه گیری) کنیم.

  نمودارها

  نتیجه:

  لغزش طناب در REVERSO 4 باعث توزیع بهتر نیروها در کل اجزاء می شود. تفاوت بین GRI GRI 2 و REVERSO 4 قابل توجه (چشمگیر) است:

  بالغ بر 30٪ نیروی کمتر روی نقطه کارگاه.

  صعود کننده (کاربر) با REVERSO 4 در این موقعیت ها سقوط نرم تر و ملایم تری را تجربه میکند. ضربه به شخص کاهش پیدا میکند؛ به خاطر لغزش طناب نیروی کمتری مصرف می شود.

  اگرچه کنترل طناب و در نتیجه متوقف کردن سقوط به اولین واکنش و هوشیاری کاربر وابسته است.

  توصیه:

  دستگاه حمایت باید متناسب با موقعیت مورد نظر انتخاب شود.

  لغزش طناب در REVERSO 4 جابجایی صعود کننده را افزایش میدهد. در مواقعی که ریسک برخورد به زمین یا برآمدگی دیوار وجود دارد؛ شخص باید بسیار مراقب و هوشیار باشد . این نوع دستگاه توقف یک سقوط را برای کاربر بسیار دشوارتر می کند: باید دستکش داشت مخصوصاً اگر از یک طناب جدید و باریک استفاده میکنید.

   ترجمه از سایت پتزل

  نظر خود را وارد نمایید.
  آرشیو وبلاگ