بسته
(0) کالا
هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
دسته بندی های محصولات
  فیلترها
  تنظیمات
  جستجو

  مدل تابش در چراغ پیشانی

  مدل تابش در چراغ پیشانی

  مدل تابش در انتخاب چراغ پیشانی یک فاکتور کلیدی ست.   اطمینان حاصل کنید که مدل تابشی را انتخاب میکنید که برای کاربرد دلخواهتان مناسب است. تابش غیر متمرکز برای فواصل دور در کوه مناسب نیست. به همین ترتیب تابش متمرکز هم برای خواندن نقشه یا دید اشیای نزدیک خیلی کاربردی نمیباشد. به همین خاطر است که در خط تولید هد لامپ های PETZL این فاکتور در میان سایر فاکتورها یک اصل کلیدی در طراحی میباشد.   بنابراین چراغها الگوهای تابش مختلف را به منظور ایجاد بهترین حالت مورد نیاز کاربران،  با هم ترکیب میکنند.نور این چراغها از یک تابش غیر متمرکز برای دید نزدیک گرفته تا یک تابش متمرکز برای دید در فواصل دور یا کاوش یک منطقه خاص، متغیر است.

  تابش گسترده(غیر متمرکز)

  این گونه تابش، یک نور یکدست در محدوده نزدیک برای فعالیت های کم تحرک یا فعالیت هایی که حرکت کند تری دارند، پخش میکند.

  مثل: سفر، خانواده، کودکان، کمپینگ،استفاده در خانه، کارهای تعمیراتی، مطالعه و ...

  تابش ترکیبی (غیر متمرکز+ متمرکز)

  این گونه یک تابش گسترده برای دیدن بهتر زمین را با یک تابش متمرکز برای عمق بیشتر دید، ترکیب میکند.  این نوع تابش با فواصل نزدیک و جستجو در اطراف سازگار است.

  فعالیت ها: پیاده روی سبک ، پیاده روی طولانی، کوهپیمایی، غار نوردی و ...

  نور متمرکز

  این گونه نور را متمرکز میکند تا فواصل دور را روشن نماید و در نتیجه به ما اجازه میدهد که دید دقیقی در محدوده دورتر داشته باشیم.

  فعالیت ها: دو در طبیعت، سفرهای اکتشافی، کوهپیمایی های تکنیکی، اسکی بیرون شهر، مسابقات چند فعالیتی، دوچرخه سواری، مسیریابی و...

  ترجمه از سایت پتزل

  نظر خود را وارد نمایید.